Чому варто брати участь в аукціонах з продажу лісу на електронному майданчику УУБ

Участь в аукціонах з продажу необробленої деревини – це не такий важкий процес. Будь-який авторизований користувач має можливість оформити заявку, підготувати відповідний пакет документів та спробувати свої шанси в тому, щоб стати переможцем тендеру.

Питання лише в тому, який же електронний майданчик краще обрати. В даному випадку ми говорим про сервіс УУБ. Це українська універсальна біржа, якою нині користуються десятки тисяч користувачів. Ви можете самостійно перейти за посиланням www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-lisu-v-elektronnij-systemi-prozorroprodazhi, та дізнатися, про який саме майданчик йде мова.

Чому саме УУБ, а не якийсь інший майданчик

Вже на цьому етапі всі задаються питанням – чому конкретно цей майданчик. В цьому немає нічого поганого і подібні питання – це реальна можливість повторно звернути увагу на мінуси майданчика й прийняти правильне рішення.

Перше, що потрібно взяти увагу – це акредитація. Важливо, щоб майданчик був схвалений системою ProZorro. Sale. Зараз ми говоримо про сайт sale.uub.com.ua і він дійсно акредитований у відповідній системі.

Ще один важливий момент — це оновлення лотів. Не секрет, що в залежності від обраного майданчика, можуть бути певні затримки по оновленню аукціонів. Відповідно, якийсь інший учасник з більш швидкого майданчика можете перехоплювати всі найбільш цікаві оголошення й першим подавати на них заявку. В цьому плану uub.com.ua також досить непоганий сервіс.

Особливо варто приділити увагу відгуку. Мова йде про те, що на сайті є велика кількість операторів. Вони відповідають на поставлені питання на цілодобовій сові. Це означає, що ви маєте змогу отримати відповідь на питання в будь-який момент.

Більш того, підтримка дійсно кваліфікована і якщо ви не знаєте, які є обмеження з продажу лісу-кругляка, які є породи лісу, як обрати відповідні товари у фільтрі й так далі, то технічна підтримка буде для вас дуже корисною функцією.

Як подати заявку на участь в аукціоні з продажу необробленої деревини

Нічого кардинально нового та незвичайного в цьому плані немає. Все дуже просто – ви готуєте пакет документів, шукаєте підходящий лот, вносите гарантовану заставу та відправляєте заявку на участь.

На цьому ваша участь в процесі підходить до кінця і залишається лише очікувати.